REZERWACJA, dom 54,23 m2, działka: 320 m2

538 000 zł, pokoje: 3, piętro: 1 z 1

!!! UWAGA !!! OFERTA ZAREZERWOWANA !!!

ATRAKCYJNY, WYKOŃCZONY DOM W KAMIONKACH
Polecam do kupna funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w Kamionkach 5 km od Poznania. Dom wybudowany w roku 2014 z cegły ceramicznej typu Porotherm, ściana graniczna - dźwiękoszczelna, dom ocieplony 15cm styropianem. Dach dwuspadowy, ocieplony wełną 30 cm, pokryty dachówką ceramiczną. Wszystkie okna pcv 6 komorowe, 3 szybowe w kolorze złotego dębu, z roletami zewnętrznymi. Ogród urządzony, altana, taras, trawnik, piękne nasadzenia, całość ogrodzona,  monitoring,

Parter domu składają się:
wejście główne do domu, łazienka (6m2) , aneks kuchenny połączony z dużym salonem (30m2) z wyjściem na taras oraz do ogrodu; dwie sypialnie; W salonie klimatyzacja.
wolnostojący garaż (20m2) przy budynku oraz wiata a drugi samochód.
nad piętrem poddasze na różnego rodzaju przedmioty użytku domowego (narty, choinka, walizki itp.) o powierzchni około 25 m2;
centralne ogrzewanie gazowe - piec dwu funkcyjny umieszczony w łazience.
wszystko przemyślane i odpowiednio wykorzystane;
wnętrze domu ma bardzo przyjazny klimat,
doskonała lokalizacja, cisza, blisko tereny spacerowe, las, słowem miejsce, do którego chętnie wraca się po całym dniu pracy; przyjazna sąsiedztwo;

Żłobki:

  • Żłobek "Hocki Klocki", ul. Porannej Rosy 2

Przedszkola:

  • Przedszkole w Kamionkach, ul. Porannej Rosy 2
  • Punkt Przedszkolny `Skrzaty`, ul. Lisia 6

Szkoły podstawowe:

  • Szkoła Podstawowa w Kamionkach ul. Mieczewska 36

Wieś jest skomunikowana z innymi miejscowościami poprzez 3 linie autobusowe prowadzone przez firmę Kombus z Kórnika:

  • 511 (Kamionki/Klonowa - Franowo)
  • 512 (Borówiec/Szkoła - Franowo)
  • 527 (Kamionki/Pętla - Starołęka)

Kamionki są największym sołectwem gminy Kórnik -2095 ha, z czego niemal 70% zajmują lasy. Wieś otacza kompleks leśny. W pobliżu wsi przepływają rzeki Kopla i jej dopływy Głuszynka oraz Babinka.
Kamionki  - wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Kórnik.
Od wschodu wieś graniczy z Borówcem od zachodu z gminą Mosina (wieś Daszewice),od północy natomiast sąsiaduje z terenami znajdującymi się w granicach miasta Poznania.
Historia: Najstarsza wzmianka o Kamionkach pochodzi z 1296 roku kiedy to biskup poznański  Jan przeznaczył  dziesięcinę z Kamionek na utrzymanie nowo założonej kolegiaty w pobliskiej  Głuszynie. W 1510 zapisywane jako Camyonki należące do Jana i Stanisława Kamieniewskich. W 1637 roku Kamieniewscy sprzedali Kamionki Grudzińskim, a później kupił je Działyński włączając je w skład dóbr kórnickich. W XVIII wieku istniał w Kamionkach gościniec oraz  wiatrak. W końcu XVIII wieku znajdowały się tutaj 24 domy zamieszkane przez 135 osób. Pod koniec XIX wieku w Kamionkach mieszkało ok. 500 osób, w większości wyznania ewangelickiego. Z tamtych czasów zachowały się pozostałości XIX-wiecznego cmentarza ewangelickiego oraz kilka starych zabudowań wiejskich. Od roku 1999 nastąpił nieprzerwany rozwój budownictwa jednorodzinnego, powstało kilka osiedli mieszkaniowych.

Nieruchomość wolna od 3 do 4 miesięcy po umowie;
niepowtarzalna propozycja na rynku nieruchomości.
Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Pośrednik odpowiedzialny licencja zawodowa nr 1503    Numer oferty w Locumnet: 11590067

  Zdjęcia: 27 szt.


Nawra & Morgan.
Telefon: 665 226 226
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.