Nawra & Morgan
zarządzanie najmem

Profesjonalne Zarządzanie Najmem mieszkań i domów
w Poznaniu od 1998 roku.

Oferujemy profesjonalną usługę zarządzania najmem, która pozwala naszym klientom czerpać czyste zyski z posiadania nieruchomości bez konieczności zamartwiania się o cokolwiek.

Interesuje cię pasywny dochód, nie masz ochoty dbać o szukanie rzetelnych najemców, sprawdzać ich wypłacalność i wiarygodność, prowadzić dyskusje z administratorem dotyczące możliwości optymalizacji czynszu, organizować fachowców do drobnych napraw, kontrolować stan mieszkania w trakcie trwania najmu, to ta usługa jest dla ciebie!

Nie wiesz jak przygotować, urządzić i wykończyć nieruchomość pod najem. Zadzwoń! Pomożemy zoptymalizować działania. Doradzimy, doglądniemy i ustalimy stosowny plan.
To bezpieczeństwo, spokój i radość z posiadania nieruchomości! My zajmiemy się resztą.

Nasze wynagrodzenie to 10% netto/miesiąc jedynie od czynszu najmu (bez opłat adm) i jedynie za okres, w którym mieszkanie bądź dom są wynajmowane

Usługa obejmuje:

  1. Znalezienie odpowiedniego najemcy
  2. Kontakty z administratorem budynku, wspólnotą mieszkaniową i gestorami mediów
  3. Kontrolowanie i egzekwowanie bieżących płatności
  4. Serwis techniczny mieszkania z kontrolą jego stanu w trakcie najmu
  5. Odbiór mieszkania po zakończeniu najmu, rozliczenie kaucji i mediów
  6. Przygotowanie rozliczenia z Urzędem Skarbowym PIT 28

Mamy ogromne doświadczenie w branży nieruchomości i przeprowadziliśmy dziesiątki najmów dla naszych zadowolonych klientów.

Najpierw przygotujemy ofertę do wystawienia na rynek, zrobimy profesjonalne zdjęcia, spacer wirtualny, potem będziemy ją promować na największych branżowych portalach internetowych i w silnych mediach społecznościowych, dokładnie zweryfikujemy każdego potencjalnego chętnego, wybierzemy najodpowiedniejszego pod względem wypłacalności i rokującego najlepszą współpracę w przyszłości.

Gwarantujemy doradztwo w zakresie podpisania bezpiecznej umowy najmu i wszelakich koniecznych aneksów oraz protokołów. A potem będziemy trzymać rękę na pulsie przez cały okres trwanie najmu!

Chcesz poznać więcej szczegółów współpracy?
Zgłosić mieszkanie do zarządzania najmem?

Napisz lub zadzwoń

Nawra & Morgan
oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z nieruchomościami

Zarządzanie najmem

Przejdź do

Zarządzanie
najmem

Administrownie nieruchomościami

Projektowanie wnętrz

Doradztwo Kredytowe

Przejdź do

Doradztwo
kredytowe

Świadectwa energetyczne

We speak English – if you require further information, feel free to contact us! We are looking forward to cooperating with you!
Wir sprechen Deutsch – wenn Sie weitere Informationen benötigen, kontaktieren Sie uns gerne! Wir freuen uns auf die Zusammenarbeit mit Ihnen!