Nowe Osiedle, dom 81 m2, działka: 947 m2

695 000 zł, pokoje: 4

Posiadamdo sprzedaży dom położony w gminie Czerwonak, w Kicinie. Dom z1952r z cegły, parterowy. Częściowo podpiwniczony. Powierzchniadomu 81m2, 3 osobne pokoje /22m2, 20m2, 9m2, kuchnia, łazienka,weranda z oknem. Z kuchni wchodzi się do dwóch pokoi. Na podłodzew pokojach deski i mozaika parkietowa. Nowe okna PCV. Kuchnia jasna,duża, ok. 14m2, umeblowana i wyposażona: meble, kuchenka gazowa zelektrycznym piekarnikiem, pralka, lodówka. Na podłodze panele.Łazienka z oknem, płytki, wanna, wc typu Geberit, umywalka. Jestmożliwość zrobienia kabiny prysznicowej i przeniesienia pralki zkuchni. Na strychu jest ogrzewany pokój ok.15m2. Jest możliwośćzaadaptowania poddasza, dach jest ocieplony styropianem. Dwa okna. Nastrych prowadzą wygodne schody. Dach po remoncie w latach 90-tych,położona dachówka. W piwnicy kocioł Viessmanna dwu-funkcyjny,doprowadzona siła. Ogrzewanie gazowe. Ocieplony styropianem 5cm.Woda rozdzielona na dom i ogród. Do posesji doprowadzony światłowód.
Ogródzaprowadzony, wyłożony częściowo kostką brukową, możliwośćparkowania kilku samochodów, dodatkowo jest nowy blaszany garaż zoknem, bramą na pilota i dodatkowymi drzwiami. W garażu siła. Naogrodzie wyprowadzona woda. Teren ogrodzony. Dom klimatyczny z`duszą`. Uzbrojenie pełne. Powierzchnia działki 947m2. Podatekod nieruchomości 531zł/rok
Wolnyod zaraz. Cena 695.000zł
WKicinie w bliskiej odległości od domu jest szkoła podstawowa,pętla autobusowa, DINO,prężniedziałający dom kultury Jutrzenka,punkt pocztowy, boisko sportowe, plac zabaw, zabytkowy, drewnianykościółek, sklep. 300mdo lasu Puszczy Zielonki.
Zaswoją pracę pobieram wynagrodzenie. ofertę prowadzi pośrednik EwaSłoma nr lic.1521. więcej ofert na stronie www.innydom-psp.net.plBT-BEZPIECZNA TRANSAKCJA! KUPUJ PRZEZ POŚREDNIKA! KUPUJ BEZPIECZNIE!
Oferta nr 25350373 wysłana z systemu LocumNet Online

Numer oferty w Locumnet: 25350373

  Zdjęcia: 12 szt.


Nawra & Morgan.
Telefon: 665 226 226
Wyślij zapytanie
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Użycie klawisza wyślij jest jednoznaczne ze zgodą na kontakt podanymi środkami komunikacji. Informacja, kto jest Administratorem Danych Osobowych jest w Polityce Prywatności biura.